sud

Якщо вам з певних причин довелося зіткнутися з конфліктною ситуацією, вирішити яку можна тільки в стінах судових органів, тоді наша сьогоднішня стаття виявиться досить корисною для вас. У ній ми поговоримо про всі етапи проходження даної процедури, щоб ви чітко знали, що робити в тому, чи іншому випадку.


Звичайно ж, в першу чергу необхідно оформити позовну заяву, зміст якої має повністю відповідати встановленим вимогам. Тому якщо у вас є якісь питання з цього приводу, рекомендуємо відвідати спеціалізований ресурс і знайти потрібний зразок заяви до суду. Таким чином, ви з легкістю впораєтеся з таким завданням без необхідності звернення за допомогою до досвідчених фахівців. При складанні позову важливо дотримуватися встановленої формулювання.

У цьому випадку на самому початку необхідно скласти шапку заяви, в якій вказується назва суду, повні дані про всі сторони процесу, а також вартість позову, якщо мова йде про процес майнового характеру. Після цього можна переходити до оформлення самої заяви. У цьому випадку на самому початку потрібно розписати обставини справи, докласти всі наявні докази, а також висунути особисті вимоги. Після цього складається повний список документів, які додаються до позову, ставиться підпис і дата. Звичайно ж, позовна заява повинна бути складена в декількох примірниках для надсилання відповідачеві. Крім цього не слід забувати про оплату судового збору, розмір якого встановлений законодавством нашої країни. При відсутності квитанції, судовий позов просто не буде прийнятий на розгляд. Єдиним винятком, за умовами якого позивач звільняється від сплати держмита — вважається стягнення аліментів в примусовому порядку.

В цьому випадку дане зобов’язання покладається на плечі відповідача. Відразу ж після того, як ви підготуєте позов і всі необхідні додаткові документи, можете вирушати в судові органи для подачі заяви. Якщо у вас на це немає часу, ви можете з легкістю скористатися поштовими послугами або ж онлайн сервісом. В останньому випадку взагалі не доведеться виходити за межі власного будинку. Для того щоб отримати всю необхідну інформацію з цього приводу, настійно рекомендуємо проконсультуватися з досвідченим фахівцем в даному напрямку. Справжній професіонал з радістю відповість на всі ваші запитання, а також при необхідності допоможе з оформленням позовної заяви. Таким чином, ви в лічений час дозвольте такий складний процес з першого разу.

(840)